TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2055 herë

Titulli : Fiat Punto -00

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Fiat Punto ne gjendje te rregullt si brenda ashtu edhe jasht 1.2 Benzin hargjime shum te vogla, ngjyr e kaltert regjistrim edhe 5 muaj dhe per me shum info na kontaktoni.

SHPALLJET TJERA