TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2012 herë

Titulli : AuDI 80 1.9 DIZEL (Ekstra I Rujtum)-91 7 MUJ RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi 80

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1991

Përshkrimi

<> AuDI 80 1.9 DIZEL (Ekstra I Rujtum)-91 7 MUJ RKS<>

-SHES AUDI 80 1.9 DIZELL Hargjon shum Pak

NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 90 MODELI 91 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E AUDIES

-VETURA ASHT REGJISTRU MAS PARI HER NE KOSOV ME DAT 10-10-2001

-I REGJISTRUARE NE RKS 7 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 10-10-2001 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER AUDI 80 MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

EKSTRA KA:

*REGJISTRIM DERI ME 15-06-2016

* 5 SHPEJCI

*KOMFORNIN E MIR

*HIDROLIK

*FABRIKISHT DIZEL 75 kw

*CENTRALL

* 2 GOMAT E DIMRIT SAVA M+S

-NGJYRE E KKALTER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRAT 044-970-810 OSE NE 049-829-799

-NDRRIM IMUNSHUM

SHPALLJET TJERA