TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2410 herë

Titulli : Mercedes-benz E 220

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Mercdes benz e 220 cdi. Avantgarde full extra. Abs. Centrall. Gjama elektronik. Shibidah. Karrika me nxemje. Klima tronik para dhe mbrapa. Senzora para dhe mbrapa. Dwd. Navigacion. Mp3. Shanzher me 6 cd. Xenon. Big xenon. Kuk automatike. Te gjitha serviset me dokunente dmth me fatura per qdo send te tij. 1 vit regjistrim. Ngjyr ari metalike

SHPALLJET TJERA