TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1811 herë

Titulli : Mercedes 190 Dizell 1 vit regj -91

Çmimi : 2,450 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 10,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1991

Përshkrimi


????Shes mercedes 190 dizell 1.9 ne gjendje shum te mir teknike ????
????Viti i prodhimit:29 10 1990????
????Posedon:????
????Centrall????
????Fellne????
????Kuk terheqese????
????xhamat color????
????Cd player????
????Marsh 4+R????
????Gomat e reja ????
????Karriget e c class????
????Regjistrim ka 1 vit ????
????VREJTJE:????
????NE VOZITJE ESHTE SHUM I MIR NUK USHTON ASGJE SHTE I LEZETSHEM PER MU VOZIT ????
????DHE NUK ESHTE NE HIPOTEK????

Per ma shum na kontaktoni ne 044 197 311

SHPALLJET TJERA