TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1724 herë

Titulli : Mercedes ML 320 CDI

Çmimi : 16,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Mercedes ML320 CDI ose ndrroj me Audi A4, A6,A8
- A/C
-Full Opcione
-Senzora parkingu para dhe mbrapa
-Viti Prodhimit ne fund te 2006
-Automatik + shpejsit ne Timon + tempomat
- terheqja 4 Matik
-Goma te reja 19" + Fellne te bukura
-Gjendja motorrike Perfekte
-Interierin shum te ruajtur.
Regjistrimi ne RKS

SHPALLJET TJERA