TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1082 herë

Titulli : Audi A6 Quattro 3.0 TDI Dizell

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Marka : Audi A6 Quattro,
Viti prodhimit: 2004
Lloji i motorrit: Dizell
Vellimi : 3.0 TDI
Nr i dyerve: 5
Klima : Klimatronic
Ndrrusi shpejcive : Automatik- Tiptronic
Tempomatt,Nevigacion, Abs, Air bag, Timon servo dhe me komanda. Ulse lekur, Senzor parkingu, xhama elektronik,centrall libren e Servisitt etj. Vetura gjendet ne Kosove (Prizren) Eshte ne gjende shum te mirë

Nr kontaktes :

+31624535016 Vibber
+37745598406

SHPALLJET TJERA