TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 04:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 622 herë

Titulli : Bmw 530 dizel -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Gjysmë-Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes apo ndrroj Bmw 530 diesel, Rks korrik 2016, full extra te gjitha ne gjendje pune., sensora,klimatronik,airbag,abs, esc,etj.

ipko dhe viber 049-836-643, vala 045-436-884nafte, dizel, diesel, ndrrim nderrim, ndrroj, nderroj, ndrrohet, nderrohet, familjare, karavan,bmw, mercedes, x5, ml, jaguar, peugeot,rover,land rover,omega, opel, corsa, vectra, fiat, golf, vw, passat, audi, a8, a6, citroen, mitsubishi,mazda, nissan,hyundai, honda, range rover, jeep, grand cheroke, chrysler, chevrolet,ekonomik,madhe, vogel

SHPALLJET TJERA