TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 04:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 875 herë

Titulli : Golf 2.0 tdi 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 2.0tdi 6 shpejtsi klima tronik dritare me rrymë pasqyre elektro tempomat bord kompjuterin esp 3 qelsa pshte dore para dhe mrapa goma mira senzor parkingu senzor shiu 195mi km më libersvisi I sa po ardhur prej gjermonis për me shume info 044681926 edhe viber

SHPALLJET TJERA