TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 20:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 942 herë

Titulli : VW Polo 1.4 Benzin 1 Vit RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes VW polo 1.4 Benzin
Viti 2001 Model 2002
Km 220000 Me Liber Te Servisav
Regjistrim 1 Vit
Regjistrim I Dyt Ne Kosove
Xestra
Airbag
Abs
Centrall
Klima
Esp
3 Qelsa
Radio Me CD
Goma Te Reja Ver Dhe Dimri Dy Par Goma
Vetura Osht Shum Gjendje Te Mire.
Perkthimi Bahet Minjeher.

SHPALLJET TJERA