TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 23:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 865 herë

Titulli : CITROEN C5 RKS FULL AUTOMATIK DIESEL

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2005

Përshkrimi

12345


Regjistrim deri 8.06.2016
2.2 motorri
Karrika me nxemje
Karrika me rryme
Automatik tiptronik punon perfekt
Tempomat
Senzor shiu
Navi te madhe
Klim funksionale
Drita mjegulle
Drita robot
Shanzher me 6 cd
Shum i rujtun dhe ne gjendje shume te mire

Mundesi ndrrimi Renault Megane citroen Peugeot polo
Cmimi Volitshem


Kontakti deri 21

SHPALLJET TJERA