TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 23:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 888 herë

Titulli : Citroen Xsara 2.0 HDI ( Dizell ) - RKS

Çmimi : 2,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen Xsara

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Citroen Xsara Picasso 2.0cc HDI ( Dizell ) , Viti i prodhimit 12/2001 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS ( 10 muaj ) , Vetura posedon :
- Klimatronic
- Board kompjuter
- ESP , ABS , AirBag
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Xhama kollor
- Interier te ruajtur
- Cd-Radio
- Fellne dhe Goma dimri t'reja , etj .... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme


---------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------------ Qmimi : 2.850 euro
Audi , VW , Golf , Mercedes , Opel , BMW , Ford , Citroen , Renault , Citroen , Toyota , 4X4

SHPALLJET TJERA