TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 23:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1485 herë

Titulli : VW Passat 2.0 Tdi DSG AUTOMATIK 2008

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Passat 2.0 TDI motorr i modelit te ri viti i prodhimit 2008 klimatronik abs centrall gjamat elektronik radio cd fellne me goma te mira Vetura eshte ne gjendje perfekte Eshte e posaardhur nga Zvicra dhe eshte e PA DOGANUAR. bk

SHPALLJET TJERA