TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 23:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1708 herë

Titulli : PASSAT 1.9 TDI di TE KUQE FULL FULL EXTRA RKS

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES VETUREN PASSAT 1.9 TDI ME 2 TE KUQE VETURA POSEDON // KLIMATRONIK FUNKSIONALE / ABS / ESP / AJERBEG / FELLNE AKUMIN / 4 GOMA TE REJA TE DIMRIT + 4 GOMA TE REJA TE VERES / RKA DERI ME 26/ 03 /2016 I ARDHUN NGA ZVICRA QE 2 VITE 1 PRONAR / I SERVISUAR KOMPLET PARA PAK DITE / NE TRRAPA TEPER I SHTRENGUN NUK NIHET AS NI SAN / MOTORRIN NE GJENDJE PERFEKTE / KAROSERIA TEPER E RUJTUN PA GRRITHA PA KOROZION MBYLLJE QENDRORE ME TELEDIRIGJIM FABRIKISHT / SHPENZIMET MJAFT TE VOGLA 5 LITER NE 100 KM / 2 QELSA FABRIKISHT / ME NI FJAL VETUR PERFEKTE PER MARAKLI / VLEN TE CEKET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEK OSE PENG BANKAR JU GARANTOJ DHE JU DESHMOJ TEK NOTERI per informata tjera na kontaktoni ne nr 044 352 263 dhe ne viber me te njejtin numer ju mirpresim.

SHPALLJET TJERA