TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.12.2015, Në orën: 22:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1007 herë

Titulli : BMW 530d

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

shes bmw ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra vetura posedon rigjistrim deri me 08.06.2016 automatik tiptronik xenon senzor parkimi perpar mrapa senzora shiu webbasta navigacion dvd air bag klima funksionale abs esp karrika me rrym dhe me nxemje gjysem lekur tempomat bord kompjuter krus kontroll mbyllje qendrore vetura me nje fjal eshte full ekstra eshte ne emrin tim personal nuk eshte hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri pres blers serjoz 049 795 725 + viber 045 897 449

SHPALLJET TJERA