TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 05:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 712 herë

Titulli : Chrysler Pt Cruiser 2.2 DIESEL -03

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chrysler PT Cruiser

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

ME MOTOR TE MERCEDESIT 2.2 CRDI.,
VITI 03.07.2003 ,
REGJISTRIMI I SKADUAR NUK KA DENIM.
NE GJENDJE TE MIRË SI BRENDA DHE JASHTË,
ME DY PAL FELGA TE ALUMINIT ME GOMA,
TE GJITHA SERVISET E KRYERA NE ZVICERR DHE DY NE KOSOVË,

I IMPORTUAR NGA USA NE ZVICERR, UNE JAM PRONARI I TRET,
KM: 150.000 , BRENDA ME LEKUR , SHUMË I RUAJTUR.ETJ
KOMPENZIM ME:
SHKALLË TË DRURIT PËR SHTËPI (36 SHKALË)
KUZHINA I KAM DY.
LAMINAT, PARKET ETJ.
+38649-139 811NË WIBER.

SHPALLJET TJERA