TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 05:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1500 herë

Titulli : Jeep Grand Cherokee 2.7 Dizell

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Jeep Cherokee

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet gjipi Jeep ne gjendje te mir teknike dhe optike.Vitin 2003 Motorrin 2.7 Dizell.Automatik 4x4,Klim Nxemje ne Karrika etj.Bejm edhe ndrrim me naj vetur qe me konvenon.

SHPALLJET TJERA