TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 05:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 876 herë

Titulli : Vw golf 5 1.9 tdi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes veturen vw golf 5 1.9 tdi viti 2004 vetura posedon keto opcione klim dhe ne funksion esp mbyllje qendrore dy qelsa karrikat me nxemje I regjistruar rks deri me 16.7.2016

SHPALLJET TJERA