TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 02:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 682 herë

Titulli : Kamer Per Vetura Gembird DashCam DCAM-005

Çmimi : 60 €

Cmimi në zbritje : 50 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : -Dheshmitari me i sigurt ne udhtimin tuaj.
-Kompakte per Auto vetura dhe Autobusa.
-Mikrofon t'mbrenshem dhe night vision,
-Rezolucion Real 720p pa interpolation, 1080p interpoluar rezolucion HD,
-140 gradë ultra lente me kënd të gjerë me 4x digital zoom,
-Automatikisht fillon inqizimi kur vetura ndizet,
-Inqizon pa nderprerje ne Micro SD card - max 32 GB.
-G-sensor - automatikisht ruan dhe bllokon videot në rast të aksidenteve,
-Rregulliimin e ores dhe dates,
-USB 2.0 dhe HDMI-out
-Image sensor: color 5 MP HD Sensor,
-Video Resolution: max. 1920 x 1080 pixels (30 fps),
-Video file format: AVI,
-Video file size: 2.5 MB/s (1920 x 1080)
-Memory: Supports TF/Micro SD Cards (Speed class 10, max. 32 GB)
-Power input: 5 V DC / 800 mA
-Car charger: 12/24 V input, 5V output,
-E pa perdorur. E ardhur nga gjermania,
-Per me shum INFO: http://www.gembird.nl/item.aspx?id=7431

Viber=Whatsapp +37744814521

SHPALLJET TJERA