TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 17:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1679 herë

Titulli : MERCEDES E270 CDI AVANGARDE FULL -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet

MERCEDES E 270 CDI
MODEL 2003 AVANGARDE

AUTOMATIC TIPTRONIK

RKS DERI NE MAJ 2016
NUK ESHT HIPOTEK

VITI I PRODHIMIT 2002 MODEL 2003

I SERVISUAR
ULJE DHE FILTERA
ULJE FILTERA NDERRUES
ME FAKTUR

OSHT NE GJENDJE TE MIRE DHE NUK KA

NEVOJ PER ASNJE INVESTIM

EXTRA POSEDON

XHAMAT E KALTERT MODEL AVANGARDE

XENON BIGXENON

ULSET LKURE DHE BEZE

NAVIGACION

KLIMA TRONIK DY ZONALE FUNKSIONALE

MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE

TEMPOMAT

SERVO TIMONIN

SENZORA TE DRITAVE

SENZORA TE SHIUT

DRITA MJEGULL

XHAMA ME RRYME

ALARM E CENTRALL

TIMONIN LEKUR

ABS EDHE ESP

PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE


2 QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT

*ALUMIN FELLGA 17COLL ME GUMA M+S

045613666
049858656
INFO NE 045613666--------049858656

viber+38649858656

KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI&TENI

FSHATI STANOVC I EPERM

MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVIC KILOMETRI I 15-te

AUDI
PASSAT
PICAP
PIKAP
CADDY
CEDDY
KEDI
FURGON
BUSS
shitet

045613666
049858656

INFO NE 045613666--------049858656
viber+38649858656
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI&TENI

FSHATI STANOVC I EPERM

MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVIC KILOMETRI I 15-te
==================================================================
*vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan *jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat *bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b8 *mercedes c mercedes e mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta *vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206 peugeot *307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen *c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-*type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166*4x4* gollf 4 * polo
ZAFIRA opel corsa meriva astra a klas b klas mercedes golf 5 4 3 2 1KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4R

SHPALLJET TJERA