TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 17:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 522 herë

Titulli : Renault Megane Dizel RKS 5 MUJ -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2003

Përshkrimi

* Shitet Ose Ndrrohet Renault Megane Dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.2003
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Regjistrim ka 5 Muj
* Vetura osht ne gjendje te mir teknike si dhe optike ska nevoj per me Ivestu
* Per ma shum Info kontaktoni ne keta nr. 044500396 049-568247 VIBER +37744500396
Muni me kontaktu qdo dit prej ores 08-23


MUNDESI NDRRIMI...Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Passat. Audi 80. Audi b4. Audi a2. Audi a3. Audi a4. Audi a6. Bmw 316. Bme 318. Bmw 320. Bmw 3. Bmw 5. Mercedes 190. Mercedes 200. Mercedes a 140. Mercedes a 150. Mercedes a 160. Mercedes a170. Fiat punto 1.0 . 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 2.0 . Fiat stilo. Ford foxus. Ford Focus. Ford Fiesta. Renault clio. Seat. polo. smart. Lupo. Renault. Peugeto 206. Peugeto 207. Peugeto 306. Renault kongu. kango. Peugeto 307. Peugeto 105. Peugeto 106 Opel Astra. Opel kadet. Opel corsa. Citroen c1. Citroen c3. Benzin. Dizel pikap. Etj...

SHPALLJET TJERA