TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 17:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 597 herë

Titulli : VW TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK, i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

VW TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK, i doganuar

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Tempomat, Bordkomojuter, Navigacion, Cd radio,nxemje ne sedil, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, 2 qelsa, kilometra te garantuara me libra te servisit, 7 ulse, i doganuar.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne pa asni defekt, mund ta kontrolloni ku te doni.

044-453-505

049-859-859

044-440-479

SHPALLJET TJERA