TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 03:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2616 herë

Titulli : VW GOLF 5 2.0 TDI FULL EKSTRA 2006

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

SHES GOLF 5 2.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIMATRINIK, ME ,TEMPOMAT,VOLLAN, GTIS,ESP,BORDKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 1 VIT PER ME SHUM NE NR 044757377 OSE 045975550

SHPALLJET TJERA