TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 03:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1914 herë

Titulli : VW Golf 4 dizel -05

Çmimi : 3,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 Tdi Karavan Pacikic 2005 i sapo ardhur nga Zvicrra 177000 km me liber te servisit . Ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur .Vetura me nje fjal eshte perfekt. Rrypi dhemzor i nderruar me pump te ujit,

SHPALLJET TJERA