TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3063 herë

Titulli : VW GOLF 4 1.8T BENZIN -00

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Veturen Volkswagen Golf 4 1.8 T benzin ngjyre e zeze metalike
Posedon
* Radio me kaset +Cd changer me 6 cd
* Airbag
* Klimatronik
* ABS
* ESP
* Timon tresh Servo
* Alu Felga Origjinale te golfit
*4X goma te reja
* Multi funksional timon
*Me tabela RKS me regjistrim te skadum diku 750 euro denim
*Kilometra te sakta me garancion
* Servisa te kryera te rregullt.
*2/3 dyer
*Dritaret dhe pasqyret me rryme
*Hallogenka
*Mbyllje hapje me dirigjues nga larg
*Karikat Recaro
*Mbeshtetse e dores
*Me nje fjale vetura eshte ne gjendje te rregullt
*Per informata me te hollesishme ne numrat 045216612 dhe 049474008 apo ne Viber +37745216612

SHPALLJET TJERA