TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1735 herë

Titulli : Bmw 530D e60 -03

Çmimi : 7,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Bmw 530D e60 - 208.000 mij te kaluara , Automtik / Tiptronik , Lekur e zezë , karriget me nxemje , komanda ne timon , senzora shiu , senzora parkingu , shiber , Xenon dhe Bixenon , fellgat 16 original te bmws me goma te rreja te dimrit , shume i rujtun jasht dhe mbrenda tiptop , ka rregjistrim edhe 8 muaj.
Kontakti : 044-420-447
Ose viber - +37744420447

SHPALLJET TJERA