TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1011 herë

Titulli : CITROEN C4 1.6 HDI -2006- RKS FULL OPCIONE

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Hibrid

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2006

Përshkrimi

CITROEN C4 .1.6 HDI..-I SERVISUAR ,.
VITI I PRODHIMIT -10-10-2006..
REGJISTRIM DERI ME -26 -01-2016..
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA.230 300..ESHT TIP TOP PA ASNJE VREJTJE
ME FULL FULL OPCIONE FULL..
GJDO SEN FUNKSIONALE..
GOMAT E DIMRIT 90% TE REA..
GJENDJA TEKNIKE SHUM E MIR..
INTERIERIN EXTRA TE MIR..
KAROSERIA PA ASNJE GRVISHTJE..
NUK ESHT HIPOTEK..
HARGJIME SHUM TE VOGLA 4 L ne 100 Km...me GARANCION.100%...
QMIMi 4700 ero shum pak diskutohet,., Ndrrim nuk bojm hiq...,
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA