TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1903 herë

Titulli : GOLF 4 1.9 TDI-DI te kuqe 2003

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

GOLF 4 PER SHITJE , REXHISTRIM DERI ME 24.09.2016.
VITI I PRODHIMIT 2003
MOTORRI- 1.9 DIZELL- ME 6 SHPEJTESI
96 KW 131-PS
2 PAR GUMA, TE VERES DHE DIMRIT.
KLIM ELEKTRONIKE .
ESP.
I ARDHUR NGA ZVICRRA.

SHPALLJET TJERA