TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 975 herë

Titulli : VW GOLF 5 1.9 TDI FULL EXTRA VP 2007 PA DOGAN

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Golf 5 1.9 Tdi.
Viti 2007 Modeli 2008.
77KW.
I Po Sa i Ardhur Nga Gjermanija ( D ) Pa Dogan.
Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara Me Liber Servisi.
Komplet i Servisuar Ne Servis Te Autorizuar ( D )
Ngjyra Hirit Silber Pa As Ni Gervishje.
Extra.
Airbag.
Abs.
Esp.
Klima Tronik.
Tempomat.
Bord Kompjuter.
Komanda Ne Timon.
Timon 3Sh Multi Funksion.
Ulset Recaro.
Radio Cd.
Dy Qelsa.
Liber Te Servisave.
4 Gomat e Reja Per Stinen e Dimrit.

SHPALLJET TJERA