TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2290 herë

Titulli : VW Golf 6 dizel -11

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Fetura osht e ardhur nga gjermania osht shum ne gjendje te mir posedon librin e servisit
Dhe ka shum sende extra

SHPALLJET TJERA