TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1570 herë

Titulli : VW Jetta 1.9 tdi -05 Rexhistrim 1 vit Rks

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes jeta 1.9 tdi rexhistim 1 vit ne gjedje perfekte teknike dhe optike Posedon
Klimatronik : Abs : Esp :Tempomat :Ulse me nxemje :Likur Bord kopjuter : Fellne 17 etje Pres blers serioz Vlen te ceket nuk osht hipotek perkthimi mund te behet menjeher te pronari i ri
Kontakti 044530920 Sokoli

SHPALLJET TJERA