TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 04:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1316 herë

Titulli : Mercedes c 220 cdi -02

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Mercedes c 220 cdi vetura osht me ngjyre Matt , jasht dhe mrena , komplet edhe vijat e kuqe dhe grafit ika me ngjyre , jo foli . . Osht ne gjendjen perfekt . Osht I servisum komplet . Fellnet 17 me guma thuja si trjea 4 te njejta M+S . Osht avangard .Regjistrim deri 02 . 2016. Per mashum info reth vetures ,thir ne tel .

SHPALLJET TJERA