TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 04:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 920 herë

Titulli : AUDI A4 (boj dhe nderrime)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi A4 2.0 AVANT
Automatik - TIPTRONIK 7+1R shpejtesi
REGJISTRIM edhe 9MUAJ
ME libra te servisit dhe dokumeta te vetures
SERVIS komplet te kryer
VAJIN dhe FILTERat +Ajrti te sapo nderuar
BOJM NDRRIM ME GOLF 4 1.9 VW t5 FAMILJAR
24H ne VIBER +386 49 654 833
Qmimi me marrveshje !!

SHPALLJET TJERA