TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 05:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1576 herë

Titulli : Polo 1.4 benzi vit 2003 dogan+homologi pagum klim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet vetura Wolsvagen Polo Viti i prodhimit 2003 Benzin 1.4 Klim funksjo Sedile Rekaro Xhamat me rym para dhe mbrapa Radio cd Shiber Me Dogan + Homologim te pagume Me 06.10. 2016 Alofellna 2 Qelsa I posedon 5 shpejtesi + R 4 Goma te Reja I ardhur nga Zvicra

SHPALLJET TJERA