TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 06:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 921 herë

Titulli : SHTËPIA ME 10 ARI OBORRË-MUNDËSI NDËRRIMI

Çmimi : 130,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 200m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : PO

Ekstra : Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr

Përshkrimi : SHITET SHTËPIA E RE( E PA FINALIZUAR POR E BANUESHME) . PLANI I SHTEPIS SHUM I BUKUR DHE MODERN.SHTEPIA SHITET ME MUNDËSI NDARJE ME 6 OSE 10 - ARI OBORR ME PAMJE SHUM TE BUKUR. SHTEPIA ËSHTË E IZOLUAR ME STIROPOR 10 CM I PRESUAR(N4). POSEDON BUNARIN 72 METRA THELLESI ME NJI BURIM SHUM TE MIR TE UJIT, GJITASHTU POSEDON KANALIZIM ,UJESJELLESIN ,RRYMEN DHE INTERNETIN,GJITHASHTU I NJOFTOJM BLERËSIT SE TANI ESHTE SHTRUAR DHE RREGULLUAR EDHE RRUGA ME KUBEZA BETONI ME PROJEKT NGA KUVENDI KOMUNAL SHTEPIA GJENDET NE HAJVALI AFER XHAMIS.DOKUMENTACION I RREGULLT NË EMËR TIMIN PERSONAL.QMIMI I SHËPISË ME 6 ARI OBORR ËSHTË 90.000 EURO KURSE ME 10 ARI OBORR 130.000 EURO. TE PARAQITEN VETEM BLERESIT SERIOZ.-(NUK JU PERGJIGJEMI PERMES EMAIL ADRESES).045587000.

SHPALLJET TJERA