TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 18:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 353 herë

Titulli : Instrumenti

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Instrumente Muzikore

Përshkrimi : Shes korg pa3 me ram 256 dhe koferin origjinale

SHPALLJET TJERA