TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 20:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1629 herë

Titulli : Opel zafira ne shitje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 86

Motori (kubik) : 1796

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Veture familjare me 7 ulese. Pa demtime dhe pa defekte. Me liber servisi dhe kilometrazhe origjinale (85.800 km). I garazhuar dhe i servisuar vetem tek dileri i autorizuar i Opel. Dy komplete gomash dhe pajisjet komplete. Ne targa RKS. Pa shpenzime shtese. Konsum te ulet te derivatit.
Pergjigjem ne viber ne tel. +37744147037

SHPALLJET TJERA