TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 00:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 958 herë

Titulli : Toyota 4runner 4x4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Toyota 4-Runner

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 148,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2000

Ekstra : Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet toyota 3.0 diesel ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura ka regjistrim deri ne muajn gusht 2016 per info - 049887744 & 044270633 viber +38649295633 ndrrim i mundshem edhe me nai vetur tjeter nese me konvenon

SHPALLJET TJERA