TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2221 herë

Titulli : VW Phaeton 3.0 v6

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe posedon:
Klime,
Airbag,
Senzore te parkimit,
Korrika te lekures,
Nxemje dhe ftohje ne korrika + masazhe,
Nevigacion + setin per futjen e 6CD ne te njejten kohe.
E shume gjera te tjera.

Vetura eshte kjo ne foto, e ardhur nga anglia me timon ne anen e kundert.

Pres bleres serioz Faleminderit !

SHPALLJET TJERA