TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1576 herë

Titulli : BMW X5 4.4benzin-plin QMIM I LIR

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 4400

Viti : 2000

Përshkrimi

SHES DHE NDRROJ
BMW X5 4.4 benzin-plin ne dizne
AUTOMATIK-TIPTRONIK
NAVIGACION
SENZORA PARA PRAPA
LEKUR KREM
KARRIKA ME MEMORIE DHE NXEMJE
XHAMA TE ZI FABRIKISHT
FELLNE 20 ME GOMA TMIRA
PREXH TE XHAN
SHIBER
KLIMATRONIK DY ZONALE
ABS
AIRBAG
ESP
FULL FULL OPSION
Viber +37744929182
Ipko 049866394

SHPALLJET TJERA