TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2267 herë

Titulli : passat 3c 2.0 2007 highline

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

passat 3c 2.0 170 ps . automatik DSG . highline .ABS. ESP. AFS B-xenon+ drita ndihmese + drita mjegulle . sensor shiu .sensor drite. xhamat color .tempomat. karrikat lekur dhe antilop me nxemje. tempomat. telefon+bluetoth. dvd navigacion . aux. fellnet 17 +gomat e dimrit

SHPALLJET TJERA