TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1028 herë

Titulli : Audi A6 3.0TDI quattro

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Audi A6 3.0TDI quattro ne gjendje shume te mire teknike viti i prodhimit 2007 me km te kaluara 180.000-190.000km.Nuk ka nevoj per as nje investim eshte ne gjendje te shkelqyer.Per informata kontaktoni ne Nr dhe viber 049-912-912 / 045-667-440

SHPALLJET TJERA