TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3260 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes veturen golf 4 viti prodhimit 2001 tdi 2 te kuqe 6 shpejci regjistrim 1 vit 214000 te kaluara ne gjendje shumm te mir dhe shumm e rujten se mrena ashtu dhe jasht vrejte; fellnet si ka ja kam hek po i ka tjera tmira i ka edhe atoo qmim 4900 i dikutushem viber +37744728130 Ose ipko 049304332

SHPALLJET TJERA