TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1099 herë

Titulli : VW Golf 5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes automjetin ne gjendje shum te mir teknike posedon alufelga si dhe goma te dimrit 11 muaj regjistrim

SHPALLJET TJERA