TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 02:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 916 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9Jtd Rks

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Veturen E Tipit Fiat Stilo 1.9 Jtd
Vetura Osht Shum n Gjendje Te Mir Si ka Ana Mekanike Ashtu Dhe Optike
Vetura Ka kto Sende Ac Klim Abs Airbak Pulla Vallon Bord Kompjuter Centrall Esp Gjamat Me Rrym E Tj...
Vetura Osht Rks E Qlajmrume
Mundesi Ndrrimi Me Vetur 4 Dyer ....
Viber Kontakt +38649196081

SHPALLJET TJERA