TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 03:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1400 herë

Titulli : BMW 740 gjendje perfekte

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 745

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 1996

Përshkrimi

Bmw 740 osht ne gjendje shum shum te mir Motorr 4.0 V8 gjendje tshkelqyer Viti 96 seria 2001 e porositur ekstra Auspuh extrem Regjistrim edhe 5 muj Posedon sensora parkingu para dhe mas Interier lekur Karriga para mas me nxemje +memorje Xhama te zi dhe elektronik Pasyre me rrym E vetmja ksi modeli ne kosov Etj etj.. Ndrrim i mundshem Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA