TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 03:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1494 herë

Titulli : Opel Astra ecoflex - 2009

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2009

Përshkrimi

Opel Astra 2009 1.7 cdti ecoflex 6 shpejci manual 5 dyer e posa servisuar me te gjitha servisat ripin ule filtera dy par goma dimer vere dy par fellne shum e ruajtur dhe shum e pastert full extra tio top....

SHPALLJET TJERA