TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.12.2015, Në orën: 18:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 635 herë

Titulli : URGJENT/Volkswagen VW POLO 1.4 TDI 2008

Çmimi : 6,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 99

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2007

Përshkrimi

URGJENT/Volkswagen VW POLO 1.4 TDI 2008
Shes POLO 1.4 TDI 2008
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuele.
Regjistrimi i pare ne Kosovo
Vetem 95000 km
1 vit regjishtrim
Te gjitha serviset e kryera (komplet seti i rebrasnit, vaj dhe filera)
Fellne te mira
Klimatronik
Nuk ka nevoj per asnje investim

SHPALLJET TJERA