TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1293 herë

Titulli : Fiat Punto

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Fiat punto, modeli 1.2 benzin. Viti prodhimit 2002, vetura posedon, central, klim, abs, fellne dhe katsofon moderrn, vetura siç shihet ne foto eshte shume e rujtur dhe ka një dukje sportive, rigjistrim po sa e regjistruar.
(rigjistrimi i del ne dhejtore te 2016-es)

Çmimi 2500 i negociueshëm.

SHPALLJET TJERA