TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5448 herë

Titulli : Golf 3 1.9 TDI 66 Kw

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1995

Përshkrimi

Golf 3
1.9 tdi 66kv
Viti1995
Rks 8 muj
Shiber
Airbak
Karrikat e 4
I rujtun si mrena ashtu dhe jasht
Podin eri pa asnje gervishje
Vetura ka te ndrruar rrypin dhembezor
Servisin ekryr komplet
Vetura nuk don asni investim
Hipotek nuk osht garantoj
Pres blers shum serioz
044295450

SHPALLJET TJERA