TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1393 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDIi tkuqe -01

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 1.9TDI (i) tkuqe posedon: Klimatronik,gjam elektronik,psqyre elektronike,timon 3 , 4 goma dimrit plus fellne me goma tveres regjistrim 11muj serviset e kryne ne gjendje te mir teknike dhe optike

SHPALLJET TJERA